Переваги платформи для трейдингу Atas

Чи достатньо добре ви розумієте, чому рухається ціна? Чим більше у трейдера розуміння цих питань, тим більше шансів на успішні угоди. Можете дізнатися як стати трейдером на https://bikotrading.pro/. Для допомоги трейдерам в аналізі цін на мікрорівнях була розроблена сучасна платформа Атас.

У чому складаються переваги платформи для трейдингу Atas?

Сильних сторін у цього варіанту дійсно багато. Серед найбільш важливих моментів:

  1. Процеси мають добру візуалізацію. Можна налаштувати графічне відображення ринку у шести можливих моделях. Також вам буде легше відстежувати точний час виконання згод за Ask та Bid.
  2. Відображення руху цін буде детальним. Графіки можна точно налаштувати за інтервалами, щоб позбавитися від ринкових шумів. Завдяки цьому оцінка ситуації буде адекватною, тому обсяги продажу та взаємодії вартості не будуть супроводжуватися проблемами.
  3. Читання патернів ринку. Виконані ордери будуть детально відображатися, аналізуватися. Склеєні контракти також доступні, тому вам вдасться проводити довгий аналіз на найбільш термінових ринках.
  4. Створення свого синтетичного інструменту. Жодна інша платформа не має таку функцію. Досвідчені трейдери знають, що з графіками на біржі можна проводити різні арифметичні дії. Результати операцій будуть вигідними з точки зору торгівлі, бо корелюється декілька валютних пар. Системи виконують такі обчислення автоматично.

Зверніть увагу на платформу Atas, адже вона виправдає основні очікування. Тут ви знайдете багато інструментів, які обов’язково знадобляться у різних обставинах.

Як правильно користуватися платформою для трейдингу Атас?

Щоб впоратися з своїми задачами, варто слідувати наступним крокам:

  • під’єднайте власні акаунти на інших біржах, скористувавшись кнопкою Connection;
  • виберіть налаштування, знайдіть розділ Levels Count у графі Common Settings, замініть число 100 на 0.

Після цього ви підключитеся до всього функціоналу платформи, де можна знайти різні налаштування. Тепер ви легко проведете основні операції з фінансами без зайвих складнощів, тому вони стануть найбільш ефективними.

Платформа для трейдингу Atas заслуговує уваги кожного фахівця. Вона продумана до дрібниць, тому ви зможете отримати доступ до будь-якої функції, яка потрібна у конкретний проміжок часу. Якщо потрібно, звертайтеся до служби підтримки та отримуйте відповіді на всі запитання!

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *